Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мікрохвильова піч Whirlpool MWF421SL
Нет в наличии
Код:003159105
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мікрохвильова піч Whirlpool MWF421SL
| Производитель | |
| Вес | 15 кг |
| Тип гриля | |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глубина | 426 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Колір | чорний |
| Тип | з грилем |
| Об'єм | 25 літрів |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Додатково | таймер |
| Тип керування | електронний |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мікрохвильова піч Whirlpool MWF421SL
0.0
Всего отзывов:0
Мікрохвильова піч Whirlpool MWF421SL
[[ getCurrentDecimal('11924') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11924') ]] ₴