Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Міксер Edler EDHM-6621
Нет в наличии
Код:003156329
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Міксер Edler EDHM-6621
| Производитель | |
| Вес | 0.75 кг |
| Количество скоростей | 5 |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Тип | ручний |
| Потужність | 200 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | захист від випадкового випадання насадок |
| Додаткові функції | легка очистка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 20 х 18 х 9 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Міксер Edler EDHM-6621
0.0
Всего отзывов:0