Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 0.7 кг |
| Количество скоростей | 6 |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Тип | ручний |
| Потужність | 500 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Додаткові функції | захист від перегріву |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 25 х 18 х 6 см |
| Довжина шнура | 1.1 м |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Міксер First FA-5262
В наличии
Код:003156374
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика