Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 1.9 кг |
| Высота | 21 мм |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Объем чаши | |
| Материал чаши | нержавіюча сталь |
| Колір | білий |
| Потужність | 400 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Механіка змішування | з чашею, що обертається |
| Основні функції | турборежим |
| Тип | стаціонарний |
| Також шукають | для дому |
| Кількість чаш | 1 |
| Насадки | вінчики |
| Довжина шнура | 1.1 м |
Характеристики Міксер Grunhelm GRM660
Нет в наличии
Код:002129977
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика