Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Міксер Kenwood HMP30.A0WH
В наличии
Код:002130399
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Міксер Kenwood HMP30.A0WH
| Производитель | |
| Вес | 1 кг |
| Количество скоростей | 5 |
| Кнопка для отсоединения насадок | Да |
| Тип | ручний |
| Потужність | 450 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | імпульсний режим |
| Додаткові функції | легка очистка |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 20 х 12.5 х 8.5 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Міксер Kenwood HMP30.A0WH
0.0
Всего отзывов:0