Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Міксер Tefal QB160138
В наличии
Код:002623390
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Міксер Tefal QB160138
| Производитель | |
| Вес | 4.38 кг |
| Количество скоростей | 6 |
| Объем чаши | 4.8 литр |
| Материал чаши | нержавіюча сталь |
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 800 Вт |
| Насадки | для змішування |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | планетарне обертання |
| Додаткові функції | протиковзкі ніжки |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 36,7 х 30,2 х 22,5 см |
| Колір | білий |
| Також шукають | потужні |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Міксер Tefal QB160138
0.0
Всего отзывов:0