Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Крок різьби | 0,7 мм |
| Підходить для межі міцності до | 1200 Н/мм² |
| Якість нарізання різьби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Стружкоутворення (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Термін служби (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Універсальність (оцінка в балах) | 3 з 4 балів |
| Діаметр отвору під різьбу | 3,3 мм |
| Розмір квадрату | 3,4 мм |
| DIN | 371 |
| Відповідність розмірам (оцінка в балах) | 4 з 4 балів |
| Діаметр хвостовика | 4,5 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Форма | D |
| Ріжучий матеріал | HSCo |
| Допуск мітчика | ISO 2X (6HX) |
| Тип різьби x номінальний діаметр | M4 |
| Якість | ZEBRA-Premium |
| Покриття | Без покриття |
| Тип різьби | Метрична різьба |
| Тип отвору | Наскрізний отвір ≤ 3xD |
| Оброблювані матеріали | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Підгрупа матеріалів | Сульфуровані нержавіючі сталі, аустенітні нержавіючі сталі, мартенситні нержавіючі сталі, загальні конструкційні сталі, нелеговані загартовані сталі, леговані загартовані сталі, азотовані сталі, інструментальні сталі, швидкорізальні сталі |
| Підходить для типу обладнання | Фрезерно-свердлильний центр, Вертикально-свердлильний верстат на колоні |
| Форма хвостовика | Циліндричний з чотиригранним приводом |