Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Крок різьби | 1 мм |
| Довжина різьби (метрична різьба) | 20 мм |
| DIN | 2181 |
| Розмір квадрату | 5,5 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Діаметр хвостовика | 7 мм |
| Тип різьби x номінальний діаметр x крок | MF10 x 1 |
| Тип різьби | Метрична дрібна різьба |
Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Крок різьби | 1 мм |
| Довжина різьби (метрична різьба) | 20 мм |
| DIN | 2181 |
| Розмір квадрату | 5,5 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Діаметр хвостовика | 7 мм |
| Тип різьби x номінальний діаметр x крок | MF10 x 1 |
| Тип різьби | Метрична дрібна різьба |