Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Мітчик ручний чистовий M12 WURTH HSS
| Производитель | |
| Крок різьби | 1,75 мм |
| Довжина різьби (метрична різьба) | 29 мм |
| DIN | 352 |
| Розмір квадрату | 7 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Діаметр хвостовика | 9 мм |
| Тип різьби x номінальний діаметр x крок | M12 x 1,75 |
| Тип різьби | Метрична різьба |
Описание Мітчик ручний чистовий M12 WURTH HSS
Для дрібної дрібної різьби.
Отзывы и вопросы о - Мітчик ручний чистовий M12 WURTH HSS
0.0
Всего отзывов:0