Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue (5908235977737)
Нет в наличии
Код:002131236
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue (5908235977737)
| Производитель | |
| Вес | 130 грамм |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Диагональ экрана | 2.8 дюйм |
| Цвет | |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Процессор | MediaTek MT6261D |
| Органайзер | Будильник Календарь Калькулятор Часы телефонна книга |
| Розміри (мм) | 131 х 57.3 х 12.9 мм |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Тип дисплея | TFT |
| Операційна система | no OS |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Основна камера | 0.08 Mpx |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Ємність акумулятора | 3200 mAh |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Оснащення | FM-радіо |
| Також шукають | до 2000 грн |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue (5908235977737)
0.0
Всего отзывов:0
Мобільний телефон Maxcom MM814 Type-C Blue (5908235977737)
[[ getCurrentDecimal('1385') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1385') ]] ₴