Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мобільний телефон Nokia 150 2023 Blue
В наличии
Код:002148275
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мобільний телефон Nokia 150 2023 Blue
| Производитель | |
| Вес | 106.3 грамм |
| Разрешение экрана | 240x320 |
| Диагональ экрана | 2.4 дюйм |
| Цвет | |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Функции камеры | Вспышка |
| Органайзер | Будильник Календарь Калькулятор Часы світовий час телефонна книга секундомір нотатки |
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Оснащення | ліхтарик |
| Розширення пам`яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Тип дисплея | TFT |
| Розміри (мм) | 130.95 х 50.6 х 15.15 мм |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Мультимедіа | відеоплеєр |
| Також шукають | до 2500 грн |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мобільний телефон Nokia 150 2023 Blue
0.0
Всего отзывов:0
Мобільний телефон Nokia 150 2023 Blue
[[ getCurrentDecimal('2241') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2240') ]] ₴