Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 138 грамм |
| Разрешение экрана | 320x480 |
| Диагональ экрана | 3.5 дюйм |
| Цвет | м'ятний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Процессор | MediaTek MT6260A |
| Органайзер | Будильник Календарь Калькулятор Часы телефонна книга нотатки |
| Вес | 138 г |
| Разрешение экрана | 320x480 |
| Диагональ экрана | 3.5 дюйм |
| Цвет | м'ятний |
| Процессор | MediaTek MT6260A |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оснащение | FM-радио |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 1900 |
| Тип дисплея | TFT |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
| Оснащення | FM-радіо |
| Також шукають | новинки |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Розміри (мм) | 149 х 60 х 15 мм |
| Комплект постачання | телефон |
Характеристики Мобільний телефон Sigma X-style 353 TREND Mint (4827798626221)
В наличии
Код:003155364
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика