Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Экологический стандарт | MPRII |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Яскравість | 200 кд/м2 |
| Контрастність статична | 4000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Споживана потужність в робочому режимі | 13.3 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 492 x 376 x 220 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 2.6 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 5000 грн |
Характеристики Монітор 21.5" Philips 221V8/00
В наличии
Код:002151094
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика