Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Монітор 2E A2222B (2E-A2222B-01.UA)
Нет в наличии
Код:002148002
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Монітор 2E A2222B (2E-A2222B-01.UA)
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.16 Вт |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| VESA | 75x75 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс |
| Яскравість | 220 кд/м2 |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Контрастність динамічна | 5 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Крок між пікселами, мм | 0.241 |
| Технології поліпшення зображення | HDR Mode |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Вага без упаковки | 2.6 |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 5000 грн |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор 2E A2222B (2E-A2222B-01.UA)
0.0
Всего отзывов:0
Монітор 2E A2222B (2E-A2222B-01.UA)
[[ getCurrentDecimal('3793') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3734') ]] ₴