Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 55 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 6.5 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Характеристики Монітор 2E D3224B (2E-D3224B-01.UA)
Нет в наличии
Код:002625555
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика