Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Монітор ASUS MB16AHP No Stand (MB16AHP)
Нет в наличии
Код:002149479
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Монітор ASUS MB16AHP No Stand (MB16AHP)
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Крок між пікселами, мм | 0.155 |
| Колір | чорний |
| Вбудовані колонки | так |
| Підсвічування | LED |
| Споживана потужність в робочому режимі | 9 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 0.86 кг |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Також шукають | LCD |
| Вага з упаковкою | 3.1 кг |
| Ширина видимої області | 355.16 мм |
| Особливості | без підставки |
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Висота видимої області | 193.59 мм |
| Контрастність статична | 700:1 |
| Покриття | матове |
| Розміри без підставки | 359.66 x 227.39 x 9 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х micro HDMI |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор ASUS MB16AHP No Stand (MB16AHP)
0.0
Всего отзывов:0
Монітор ASUS MB16AHP No Stand (MB16AHP)
[[ getCurrentDecimal('23160') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('23160') ]] ₴