Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип матрицы | Fast IPS |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.3 Вт |
| Покриття | матове |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Розміри без підставки | 614.9 х 366.5 х 54 мм |
| Вага без упаковки | 6.4 кг |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG) |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| VESA | 100x100 мм |
| Ширина видимої області | 596.736 мм |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Підсвічування | LED |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Поворот монітора (Swivel) | -20° ~ +20° |
| Висота видимої області | 335.664 мм |
| Частота оновлення екрану | 260 Гц |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Вага з упаковкою | 8.8 кг |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Розміри з підставкою | 614.9 х 533.9 х 213.8 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Також шукають | TFT |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
Характеристики Монітор ASUS TUF Gaming VG27AQML1A
Нет в наличии
Код:002131276
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика