Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Монітор ASUS TUF Gaming VG32WQ3B
Нет в наличии
Код:003670755
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Монітор ASUS TUF Gaming VG32WQ3B
| Производитель | |
| Тип матрицы | Fast VA |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс/0.5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 3500:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Ширина видимої області | 697.344 мм |
| Висота видимої області | 392.256 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.272 |
| Технології поліпшення зображення | Trace Free Technology |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Споживана потужність в робочому режимі | 32 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Розміри з підставкою | 710 х 507 х 214 мм |
| Розміри без підставки | 710 х 426 х 87 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Вага без упаковки | 7.1 кг |
| Вага з упаковкою | 9.4 кг |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для фільмів |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор ASUS TUF Gaming VG32WQ3B
0.0
Всего отзывов:0
Монітор ASUS TUF Gaming VG32WQ3B
[[ getCurrentDecimal('17752') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('17752') ]] ₴