Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Монітор ASUS ZenScreen MB166CR
В наличии
Код:003565084
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Монітор ASUS ZenScreen MB166CR
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 800:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 262 тис. |
| Ширина видимої області | 344.16 мм |
| Висота видимої області | 193.59 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.179 |
| Технології поліпшення зображення | Trace Free Technology |
| Технології синхронізації | ASUS GamePlus |
| Споживана потужність в робочому режимі | 5.24 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB Type-C |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 360 x 225.6 x 11.8 мм |
| VESA | відсутній |
| Вага без упаковки | 0.78 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага з упаковкою | 1.7 кг |
| Особливості | гніздо для штатива 1/4" |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор ASUS ZenScreen MB166CR
0.0
Всего отзывов:0
Монітор ASUS ZenScreen MB166CR
[[ getCurrentDecimal('10495') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10435') ]] ₴