Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Розміри без підставки | 714.6 x 428.7 x 62.6 мм |
| Колір | білий |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Поворот монітора (Swivel) | -20° ~ +20° |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Вага без упаковки | 7.2 кг |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Розміри з підставкою | 714.6 x (488-597.7) x 251.5 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Регулювання за висотою, мм | 110 |
| VESA | 100x100 мм |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Також шукають | вертикальні |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB Type-C |
| Вага з упаковкою | 10.1 кг |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel) |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 152 Вт |
| Тип монітора | Для відеомонтажу |
Характеристики Монітор BenQ GW3290QT (9H.LLHLA.TBE)
В наличии
Код:002149148
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика