Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
Нет в наличии
Код:002130115
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
| Производитель | DELL |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.3 Вт |
| Час реакції матриці | 8мс/5мс (GtG) |
| Розміри без підставки | 531.8 × 343.7 × 50 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| VESA | 100x100 мм |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Покриття | матове |
| Діагональ дисплея | 24.1" |
| Підсвічування | LED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Розміри з підставкою | 531.8 × 511.2 × 181.8 мм |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 190 Вт |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Особливості | USB-концентратор |
| Також шукають | LCD |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Вбудовані колонки | немає |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Вага без упаковки | 5.33 кг |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Інтерфейси та підключення | 2 x DisplayPort |
| Тип монітора | Для програміста |
| Колір | сірий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
0.0
Всего отзывов:0
Монітор Dell P2425E (210-BMJF)
[[ getCurrentDecimal('14991') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('14940') ]] ₴