Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT)
В наличии
Код:003569660
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT)
| Производитель | DELL |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | ELED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 539 x 412 x 179 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Вага без упаковки | 3.5 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 10000 грн |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT)
0.0
Всего отзывов:0
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT)
[[ getCurrentDecimal('5783') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5777') ]] ₴