Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| VESA | 100x100 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Ширина видимої області | 527 мм |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Вага з упаковкою | 5.9 кг |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel) |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Тип монітора | Для програміста |
| Покриття | матове |
| Колір | чорний |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Розміри з підставкою | 538.5 х 504 х 171 мм |
| Вага без упаковки | 4.4 кг |
| Висота видимої області | 296.5 мм |
| Також шукають | до 10000 грн |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Підсвічування | WLED |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.275 |
| Особливості | USB-концентратор |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
Характеристики Монітор iiyama GB2445HSU-B2
Нет в наличии
Код:003157390
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика