Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Монітор iiyama XU2292HSU-B6
В наличии
Код:002129913
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Монітор iiyama XU2292HSU-B6
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Крок між пікселами, мм | 0.248 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 14 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Покриття | матове |
| Колір | чорний |
| Ширина видимої області | 476.1 мм |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Вага без упаковки | 3 кг |
| Підсвічування | WLED |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Розміри з підставкою | 489.5 x 384 x 199.5 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| VESA | 100x100 мм |
| Час реакції матриці | 0.4мс (MPRT) |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Вага з упаковкою | 4.5 кг |
| Висота видимої області | 267.8 мм |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Також шукають | до 5000 грн |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор iiyama XU2292HSU-B6
0.0
Всего отзывов:0