Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Крок між пікселами, мм | 0.3114 |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Технології поліпшення зображення | Super Resolution+ |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Розміри з підставкою | 612 x 492 x 219.4 мм |
| Розміри без підставки | 612 x 362.5 x 56.2 мм |
| VESA | 75x75 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Вага без упаковки | 5.5 кг |
| Вага з упаковкою | 5.65 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 5000 грн |
Характеристики Монітор LG 27MS550-B
Нет в наличии
Код:003156651
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика