Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Розміри без підставки | 609.3 x 357.7 x 61 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 5 Вт |
| Вага без упаковки | 7.35 кг |
| Вага з упаковкою | 11 кг |
| Колір | білий |
| VESA | 100x100 мм |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Також шукають | TFT |
| Тип монітора | Геймерський |
| Діагональ дисплея | 26.5" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 360 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | OLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 0.03мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1 500 000:1 |
| Контрастність динамічна | Mega |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Ширина видимої області | 590.42 мм |
| Висота видимої області | 333.72 мм |
| Крок між пікселами, мм | 0.2292 |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 147.5% |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Споживана потужність в робочому режимі | 83.7 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| Поворот монітора (Swivel) | -20° ~ +20° |
| Розміри з підставкою | 609.3 x 513.7 x 274.5 мм |
Характеристики Монітор Philips 27M2N8500/00
В наличии
Код:003569642
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика