Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | LCD |
| Колір | чорний |
| Вага з упаковкою | 10 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага без упаковки | 7.1 кг |
| Розміри без підставки | 709 x 425 x 88 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри з підставкою | 709 x 523 x 281 мм |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 41 Вт |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Крок між пікселами, мм | 0.364 |
| Висота видимої області | 393 мм |
| Ширина видимої області | 699 мм |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG) |
| Покриття | матове |
| Підсвічування | WLED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Діагональ дисплея | 32" |
| Виробник | Philips |
| Тип монітора | З вигнутим екраном |
| Гарантия | 24 |
| Страна-производитель товара | Китай |