Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Монітор Samsung LS24D300GAIXCI
Нет в наличии
Код:003157466
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Монітор Samsung LS24D300GAIXCI
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Діагональ дисплея | 24" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Контрастність динамічна | Mega |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Ширина видимої області | 527.04 мм |
| Висота видимої області | 296.46 мм |
| Технології поліпшення зображення | Image Size |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу | -2° ~ +21° |
| Розміри з підставкою | 540.7 х 428.5 х 175 мм |
| VESA | 100x100 мм |
| Розміри без підставки | 540.7 х 320.4 х 36.2 мм |
| Вага без упаковки | 2.4 кг |
| Вбудовані колонки | немає |
| Вага з упаковкою | 3.8 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | до 5000 грн |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор Samsung LS24D300GAIXCI
0.0
Всего отзывов:0
Монітор Samsung LS24D300GAIXCI
[[ getCurrentDecimal('4961') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4961') ]] ₴