Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Монітор ViewSonic VA3209-2K-MHD
Нет в наличии
Код:003154929
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Монітор ViewSonic VA3209-2K-MHD
| Производитель | |
| Тип матрицы | |
| Яркость | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Колір | чорний |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Контрастність динамічна | 50 000 000:1 |
| Розміри без підставки | 714 х 428 х 59 мм |
| Діагональ дисплея | 31.5" |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 35 Вт |
| Тип монітора | Широкоформатний |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| VESA | 100x100 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Розміри з підставкою | 714 х 520 х 231 мм |
| Також шукають | для фільмів |
| Підсвічування | LED |
| Вбудовані колонки | 2 х 2.5 Вт |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Контрастність статична | 1200:1 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Крок між пікселами, мм | 0.273 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Вага з упаковкою | 9.2 кг |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Вага без упаковки | 7.3 кг |
| Покриття | матове |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Монітор ViewSonic VA3209-2K-MHD
0.0
Всего отзывов:0
Монітор ViewSonic VA3209-2K-MHD
[[ getCurrentDecimal('10929') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10845') ]] ₴