Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | ARDESTO |
| Вес | 27 кг |
| Тип управления | |
| Высота | 84.5 мм |
| Ширина | 57.4 мм |
| Глубина | 55.3 мм |
| Уровень шума | 39 децебел |
| Количество компрессоров | |
| Мощность замораживания | 6 киллограм в сутки |
| Климатический класс | |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Загальний об'єм | 93 л |
| Корисний об'єм | 83 л |
| Система розморожування | ручна |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | висувні ящики |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Добове споживання ел. енергії | 0.48 кВт |
| Час збереження температури без електроенергії | 15 годин |
| Особливості | інтегрована ручка |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | білий |
| Також шукають | недорогі |
Характеристики Морозильна камера Ardesto URM-85M90
Нет в наличии
Код:002149168
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика