Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 66 кг |
| Тип управления | |
| Высота | 185 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глубина | 66.3 мм |
| Уровень шума | 38 децебел |
| Количество компрессоров | |
| Мощность замораживания | 18 киллограм в сутки |
| Климатический класс | |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Загальний об'єм | 280 л |
| Корисний об'єм | 280 л |
| Система розморожування | NoFrost |
| Кількість відділень | 7 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип відділень | висувні ящики |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Добове споживання ел. енергії | 0.70 кВт |
| Час збереження температури без електроенергії | 15 годин |
| Додатково | швидка заморозка |
| Особливості | холодоагент R600a |
| Холодоагент | R600a |
| Колір | білий |
Характеристики Морозильна камера Gorenje FN619EEW5
В наличии
Код:003157426
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика