Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 15 кг |
| Тип управления | |
| Высота | 51 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Глубина | 47 мм |
| Уровень шума | 40 децебел |
| Количество компрессоров | |
| Мощность замораживания | 2 киллограм в сутки |
| Климатический класс | |
| Система розморожування | статична |
| Холодоагент | R600a |
| Додатково | перевішування дверцят |
| Час збереження температури без електроенергії | 8 годин |
| Клас енергоефективності | E |
| Тип компресора | звичайний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Корисний об'єм | 33 л |
| Добове споживання ел. енергії | 0.40 кВт |
| Загальний об'єм | 33 л |
| Також шукають | недорогі |
| Тип відділень | полиці |
| Температура в морозильній камері | -18 С |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | білий |
| Особливості | лоток для льоду |
Характеристики Морозильна камера MPM MPM-46-ZS-01B
Нет в наличии
Код:002628152
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика