Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE)
В наличии
Код:003564212
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE)
| Производитель | |
| Вес | 8.2 кг |
| Объем | 7.6 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80-210 °C |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | немає |
| Автоменю | так |
| Кришка | знімна |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | сушка |
| Габарити (ВхШхГ) | 45 х 25 х 27 |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE)
0.0
Всего отзывов:0
Мультипіч Cuisinart COMPACTMAX 7.6L (AFS8OBLE)
[[ getCurrentDecimal('5872') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5872') ]] ₴