Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 3.2 кг |
| Объем | 4.5 литр |
| Таймер | |
| Управління | механічне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1300 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Автоменю | немає |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | регулювання температури |
| Габарити (ВхШхГ) | 31,3 х 26 х 31,7 см |
| Колір | білий |
Характеристики Мультипіч Gorenje AF1300XG
В наличии
Код:002623890
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика