Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультипіч Gorenje AF1350DWB
В наличии
Код:003157090
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультипіч Gorenje AF1350DWB
| Производитель | |
| Вес | 5.1 кг |
| Объем | 5.4 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1350 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Автоменю | так |
| Автовідключення | так |
| Особливості | таймер |
| Габарити (ВхШхГ) | 35,3 х 28 х 32,1 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультипіч Gorenje AF1350DWB
0.0
Всего отзывов:0