Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 6 кг |
| Объем | 5 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1700 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Автоменю | так |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | розморожування / розігрів |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.5 х 29 х 33.5 см |
| Колір | сріблястий + чорний |
Характеристики Мультипіч Gorenje AF1700DB
В наличии
Код:002628101
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика