Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультипіч Philips Ovi Series 3000 (NA332/00)
В наличии
Код:003156765
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультипіч Philips Ovi Series 3000 (NA332/00)
| Производитель | |
| Вес | 5.6 кг |
| Объем | 6.2 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1700 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 40 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Автоменю | так |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | сушка |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.6 х 32.4 х 30.3 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультипіч Philips Ovi Series 3000 (NA332/00)
0.0
Всего отзывов:0
Мультипіч Philips Ovi Series 3000 (NA332/00)
[[ getCurrentDecimal('8864') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8864') ]] ₴