Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультипіч Russell Hobbs 26500-56
В наличии
Код:002624191
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультипіч Russell Hobbs 26500-56
| Производитель | |
| Вес | 2.83 кг |
| Объем | 1.8 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Регулятор температури | так |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1100 Вт |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | немає |
| Автоменю | так |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Особливості | розморожування / розігрів |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.6 х 21.5 х 21.5 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультипіч Russell Hobbs 26500-56
0.0
Всего отзывов:0
Мультипіч Russell Hobbs 26500-56
[[ getCurrentDecimal('3999') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3999') ]] ₴