Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 8.72 кг |
| Объем | 6.5 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1830 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 40 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Автоменю | так |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | технологія extra crisp |
| Габарити (ВхШхГ) | 36,2 х 43,2 х 30,3 см |
| Колір | чорний |
Характеристики Мультипіч Tefal EY801815
В наличии
Код:002628561
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика