Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультипіч Tefal EY855D10
В наличии
Код:002627283
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультипіч Tefal EY855D10
| Производитель | |
| Вес | 5.7 кг |
| Объем | 7.5 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Автоменю | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1700 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 80 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Особливості | риба |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.6 х 31.5 х 31 см |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультипіч Tefal EY855D10
0.0
Всего отзывов:0