Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультипіч Tefal EY905D10
В наличии
Код:002628562
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультипіч Tefal EY905D10
| Производитель | |
| Вес | 7.8 кг |
| Объем | 8.3 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Регулятор температури | так |
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 2700 Вт |
| Діапазон температур | 40 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Автоменю | так |
| Кришка | відкидна |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | таймер |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.6 х 42 х 40 см |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультипіч Tefal EY905D10
0.0
Всего отзывов:0