Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 7.5 кг |
| Объем | 9 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Колір | чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 45 х 38.4 х 35.7 см |
| Регулятор температури | так |
| Автовідключення | так |
| Діапазон температур | до 200 °С |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Потужність | 1700 Вт |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Автоменю | так |
| Управління | сенсорне |
| Особливості | розморожування / розігрів |
Характеристики Мультипіч Ufesa THUNDER 9L (72805543)
Нет в наличии
Код:002627865
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика