Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультипіч Xiaomi Smart Air Fryer MAF10 White (6.5L)
Нет в наличии
Код:003565426
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультипіч Xiaomi Smart Air Fryer MAF10 White (6.5L)
| Производитель | |
| Вес | 5.4 кг |
| Объем | 6.5 литр |
| Таймер | |
| Дисплей | є |
| Управління | механічне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1800 Вт |
| Регулятор температури | так |
| Діапазон температур | 40 - 200 °С |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Автоменю | так |
| Автовідключення | так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Особливості | управління зі смартфону |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.9 х 31.7 х 28.7 см |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультипіч Xiaomi Smart Air Fryer MAF10 White (6.5L)
0.0
Всего отзывов:0
Мультипіч Xiaomi Smart Air Fryer MAF10 White (6.5L)
[[ getCurrentDecimal('6300') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6266') ]] ₴