Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 5.2 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | LED |
| Покрытие чаши | |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Функції | підтримання температури |
| Особливості | функція підтримки температури |
| Додаткові можливості | попереднє відключення функції автопідігріву |
| Кількість програм | 33 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | розігрів |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 315 х 310 х 290 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики Мультиварка Moulinex CE430A34
В наличии
Код:002130176
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика