Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 3.27 кг |
| Материал корпуса | метал |
| Дисплей | Є |
| Покрытие чаши | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 750 Вт |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Функції | смаження |
| Особливості | мірний стакан |
| Додаткові можливості | знімний паровий клапан |
| Кількість програм | 10 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | суп |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 38.5 х 28.4 x 22.5 см |
| Колір | чорний |
Характеристики Мультиварка Moulinex MK611832
Нет в наличии
Код:002151553
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика