Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 3.2 кг |
| Материал корпуса | Метал; Пластик метал |
| Дисплей | LED |
| Покрытие чаши | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 750 Вт |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Функції | пароварка |
| Особливості | мірний стакан |
| Додаткові можливості | знімний паровий клапан |
| Кількість програм | 12 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Ручні налаштування | час |
| Також шукають | недорогі |
| Габарити | 438 х 336 х 258 мм |
| Колір | білий |
Характеристики Мультиварка Moulinex MK622132
В наличии
Код:002150842
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика