Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 6 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | Є |
| Покрытие чаши | |
| Функції | пароварка |
| Особливості | автоматичне відключення |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Додаткові можливості | попереднє відключення функції автопідігріву |
| Кількість програм | 14 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 368 х 341 х 314 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики Мультиварка Philips HD2139/40
В наличии
Код:002151452
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика