Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультиварка Philips HD4713/40
В наличии
Код:002022443
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики
| Производитель | |
| Вес | 3.48 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | Є |
| Покрытие чаши | |
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 980 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Функції | підтримання температури |
| Особливості | функція підтримки температури |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка |
| Кількість програм | 60 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | суп |
| Ручні налаштування | час |
| Габарити | 24.5 х 26 х 37 см |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о -
0.0
Всего отзывов:0