Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультиварка Redmond RMC-M26
В наличии
Код:002629398
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультиварка Redmond RMC-M26
| Производитель | |
| Вес | 4 кг |
| Материал корпуса | метал |
| Дисплей | |
| Габарити | 31 х 29 х 29,5 см |
| Керування | електронне |
| Мова меню | російська |
| Тип | мультиварка |
| Сумісні чаші | RB-C508 |
| Кількість програм | 16 |
| Потужність | 700 Вт |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-165, крок 1 °С |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Колір | чорний |
| Ручні налаштування | температура |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Додаткові можливості | знімний паровий клапан |
| Функції | хлібопічка |
| Особливості | знімний паровий клапан |
| Типи програм | фондю |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультиварка Redmond RMC-M26
0.0
Всего отзывов:0