Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Мультиварка Rotex REPC53-B
В наличии
Код:002130489
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Мультиварка Rotex REPC53-B
| Производитель | |
| Вес | 3.5 кг |
| Материал корпуса | |
| Дисплей | |
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 900 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Мова меню | українська |
| Сумісні чаші | RIP5053-A |
| Функції | знімна зовнішня кришка |
| Особливості | знімний паровий клапан |
| Додаткові можливості | знімний паровий клапан |
| Кількість програм | 10 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування |
| Також шукають | недорогі |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Габарити | 335 х 310 х 310 мм |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Мультиварка Rotex REPC53-B
0.0
Всего отзывов:0